O nas

Historia

Nasza firma  powstała w 2009 roku jako spółka z o.o. w Wejherowie przy ulicy Strzeleckiej. Od początku zajmowała się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw pod kątem informatycznym . Z biegiem lat rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż urządzeń fiskalnych i ich serwis. Informatyką zajmujemy się w pełnym zakresie po dzień dzisiejszy. Przez lata zebraliśmy doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższy poziom usług.

Nasze cele

Misja

Celem naszej firmy jest uważna obserwacja warunków w jakich działają ich obecni i potencjalni klienci oraz oferowanie im rozwiązań dających poczucie stabilności pracy systemu i pełnej kontroli nad prowadzoną działalnością.

Polityka prywatności

Szanując Państwa prywatność oraz dbając o to, aby każdy z odwiedzających naszą stronę www wiedział, kto i w jaki sposób przetwarza dane osobowe, przedstawiamy najważniejsze informacje tutaj : RODO

Co robimy ?

Jesteśmy firmą informatyczną wspierająca rozwój małych i średnich przedsiębiorstw poprzez umiejętne zastosowanie nieustannie poszerzanej wiedzy i doświadczenia oraz nowoczesnych rozwiązań informatyczno-biznesowych. Potwierdzeniem naszej wszechstronności i niezawodności jest rosnąca popularność oraz zaufanie firm z wymagającego sektora handlu detalicznego i hurtowego.

Polityka jakości

W celu realizacji naszej misji przyjęliśmy następujące zasady:
- Zaufanie - budowanie relacji z klientami na zasadzie partnerstwa
- Zrozumienie - szacunek do drugiego człowieka, zrozumienie jego potrzeb, odnalezienie optymalnego rozwiązania
- Efektywność - ciągłe doskonalenie zawodowe, pogłębianie wiedzy i umiejętności, stosowanie nowoczesnych technologii
- Odpowiedzialność - ponoszenie pełnej odpowiedzialności za dostarczane usługi oraz zachowanie bezpieczeństwa informacji

Nasza kadra fiskalna

To wykwalifikowana kadra o szerokim zakresie wiedzy technicznej i wysokiej kulturze osobistej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc sprostać nowym wyzwaniom i oczekiwaniom klientów.

Karolina

Serwisant kas fiskalnych

Remek

Serwisant kas fiskalnych

Tadek

Serwisant kas fiskalnych

Kamil

Serwisant kas fiskalnych

Przemek

Serwisant kas fiskalnych

Czy masz jakieś pytania ?

Jeśli masz wątpliwości , nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania możesz do nas napisać lub zadzwonić.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Przewiń do góry